• Phone: (123) 0200 12345
  • ecopark.osokorky@gmail.com
Наші документи
Ми вважаємо, що остаточну перемогу у створенні парку можна досягнути лише на юридичному фронті, тому значні зусилля сконцентрували саме на юридичній боротьбі.

Нижче наведена частина документів, поданих нами до різних державних установ, в тому числі судів, прокуратори, ГПУ, НАБУ, Київської Міської ради, КМДА, депутатів КМР та ВРУ.

Наша головна мета – зупинити будівництво та створити на цій місцевості міський парк та Екопарк Осокорки.
Що таке Екопарк Осокорки?
Природоохоронне обгрунтування
Якщо на місцевості прилеглої до вулиці Колекторної доречно зробити звичайний міський парк, то землям далі на південь за озеро Небреж необхідно надавати повноцінний природоохоронний статус.

Власно, саме це ми і вкладаємо в поняття "Екопарк Осокорки".
Всю інформацію про природохоронний статус цих територій винесено в окремий розділ – Природоохоронне обгрунтування.
Юридичні клопотання та запити
Клопотання в прокуратуру від 01.12.2017 про визнання не дійсними договорів оренди на земельні ділянки. Клопотання в Прокуратуру від 05.02.2018 про визнання не дійсними договорів оренди на земельні ділянки(нові аргументи), рішення Київради про затвердження ДПТ та інш.

Були отримані наступні відповіді: відповідь на перше клопотання та відповідь на друге клопотання. Нажаль, прокуратура м. Києва не захотіла підтримати громаду і задовольнити наше клопотання і відписалась що ми самі можемо бути позивачем по згаданих справах. Разом з цим ця відповідь прокуратури м. Києва є прогнозованою і очікуваною, оскільки зібрані нами докази свідчать що прокуратура м. Києва в 2014 р. виступила активним учасником "легалізації" незаконних договорів оренди ТОВ "Контактбудсервіс". З урахуванням цього нами було підготовлено клопотання до Генеральної прокуратури України, де ми також вказуємо на незаконну бездіяльність прокуратури м. Києва. Нажаль, це клопотання так і залишилося без відповіді.

Клопотання в НАБУ від 13.12.2017 стосовно корупційних правопорушь посадовцями КМР.
Відповідь на дане клопотання. Відповідь очікувана. НАБУ завалена резонасними справами і неохоче береться за подібні.

Клопотання в Київраду від 07.12.2017. Відповідь не отримали, але наше клопотання було додано до матеріалів Петиції.

Інформаційний запит до Державного Агентства управління водних ресурсів України від 09.01.2018 для отримання роз'яснень на ряд запитань. Відповідь дуже цікава і позитивна.

Інформаційний запит до КМДА від 08.02.2018 для отримання дозвільних документів ТОВ 'Контактбудсервіс' на забудову на південь від вул. Колекторної. Отримана відповідь (список дозвільних документів) .

Клопотання до Екоінспекції про проведення перевірки дотримання вимог водоохоронних правил, від 08.02.2018.

Звернення до Департаменту містобудування та архітектури КМДА від 29.05.2018.

Звернення до Департаменту земельних ресурсів КМДА від 29.05.2018.

Клопотання на депутатів КМР про розірвання договорів оренди на земельні ділянки із ТОВ 'Контактбудсервіс'. Відповідні клопотання були розіслані всім 120м депутатам Київської міської ради.

Відповідь на депутатське звернення Бохняка В.Я. стосовно належності земельних ділянок ТОВ "Контактбудсервіс" до зони охоронюваного ландшафту.

Звернення до Офісу Генерального Прокурора України щодо порушень при укладанні Меморандуму із інвесторами банку Аркада

Позовні заяви
Позовна заява від 19.03.2018 до Окружного адміністративного суду м. Києва про скасування дозволу на будівництво ПС 10/110 на березі оз. Небреж.

Позовна заява від 07.06.2018 до Окружного адміністративного суду м. Києва про скасування дозволу на будівництво між озерами Небреж та Тягле.

Позовна заява від 01.10.2018 до Окружного адміністративного суду м. Києва про визнання протиправним та скасування рішення Київської міської ради від 27 листопада 2009 р. №695/2764 «Про затвердження детального плану території району Осокорки у Дарницькому адміністративному районі м. Києва».
Петиція / КМДА
План заходів, спрямований на реалізацію порушеного в електроній петиції №713 "Ландшафтний природний парк замість забудови південних Осокорків.

Концепція (із додатками) розвитку території екопарку «Осокорки» викладена у розділі Концепція парку.
Співробітництво із міжнародним організаціями
Звіти по діяльности
Інше
Статут ГО "Екопарк Осокорки".

Коммюніке ГО “Екопарк Осокорки”
Екопарк чи забудова?
Допоможіть проєкту стати реальністю