• Phone: (123) 0200 12345
  • ecopark.osokorky@gmail.com
Ціль забудовника
Ми провели масштабне дослідження, щоб знайти внутрішні офіційні документи КМДА та документи, які надав забудовник місту. Цілі, м'яко кажучи, анти-природні та націлені максимально проти киян.
40 будинків замість парку.
Бетонні набережні замість пляжів.
Асфальт замість лісу та лугів.
Згідно документів, на першому етапі забудовник «Аркада» планував звести житловий масив «Патріотика на озерах» (близько 40! будинків) на східному та південному берегах озера Небреж.

В подальшому житлове будівництво мало б просуватись на південь вздовж озера Мартишів. Забудова ведеться на базі скандального «Детального плану території (ДПТ) району Осокорки», який, по-перше, був прийнятий з кричущими порушеннями, а по-друге, повністю суперечить чинному Генеральному плану згідно з яким на місці запланованої забудови на південних Осокорках має бути рекреаційна паркова зона.

З детальною інформацією щодо численних порушень з боку забудовника можна ознайомитись у розділі Чому забудова навколо озер незаконна.

Фото-докази розлідування громадськості нижче.
Нижче наведено ескіз забудови згідно ДПТ району, що розроблений на кошти забудовника та в його інтересах. Це не остаточний план забудови, а, ймовірно, функціональне планування території.
А це вже план забудови ЖК «Патріотика на озерах», який був розміщений на офіційному сайті банку «Аркада». Після хвилі обурення з боку громадськості цей план був видалений зі згаданого вище сайту.
А це вже Генеральний план забудови навколо озера Небреж, створений для узаконення забудови. Цей документ було сфотографовано в Державній архітектурно-будівельній інспекції України (ДАБІ) в порядку доступу до публічної інформації.
Чому ця забудова незаконна – читайте тут.
Що пропонує Екопарк замість забудови – читайте в розділі "Концепція парку".
Екопарк чи забудова?
Допоможіть проєкту стати реальністю