• Phone: (123) 0200 12345
  • ecopark.osokorky@gmail.com
Про команду Екопарку Осокорки
Дізайнайтесь більше про нас та долучайтесь
Ми громадська організація "Екопарк Осокорки", яка об'єднала активістів, екологічних експертів та мешканців Києва навколо ідеї створенння ландшафтного природного парку Екопарк Осокорки (на Південних Осокорках на лівому березі Києва).

Ідея, яка всіх нас об'єднала, викладена у петиції до Київської міської ради № 713 від 18.11.2015 року «Ландшафтний природний парк замість забудови південних Осокорків».

І ми боремося за втілення петиції та створення природного парку.
Що ми робимо

Наша діяльність

Догляд за місциною Екопарку
Екологічна просвіта
Захист екологічних прав
Збереження екосистем
Наші цінності
Відповідальність. Як основа.
Ми переконані, що лише відповідальне суспільство має потенціал для прогресу. Вміння брати на себе відповідальність є індикатором суспільної зрілості. Це про те, як бути не просто мешканцем, а громадянином.
Турбота про довкілля. Як місія.
Виявляти турботу, піклуватись про довкілля – це основи людяності і духовного розвитку. Нам не байдуже, з ким жити і яким буде наш світ. Суспільство, що береже й цінує, інвестує у власне майбутнє.
Гармонійне співіснування людини і природи. Як ціль.
Ми всі - частина глобальної екосистеми. Масштаб мислення людини визначає глибина її усвідомлень. Принцип «Не нашкодь, подбай, збережи» - вже давно є маніфестом екологічної безпеки. Еко-свідомість і раціональне споживання - це не дань моді, а вимога часу.
Повага. Як принцип.
Фундамент кожного здорового суспільства засновується на повазі: до людей і до прав людини, до закону, до держави в цілому. Принцип поваги для нас визначальний, адже повага культивує довіру, а рівень довіри зумовлює потенціал співпраці.
Співпраця, взаємодопомога і підтримка. Як шлях.
Спільні цінності, спільні ідеї і спільні зусилля перетворюють задуми в справи. Ми відкриті до кооперації, ми готові до взаємодії. Співпрацювати – означає діяти ефективніше.
Потяг до пізнання і вдосконалення. Як вектор.
Спільноти ростуть, коли здатні забезпечити сталий розвиток. Ми прагнемо ставати кращими, нам цікаво навчатись, ми готові рухатися вперед.
Цілеспрямованість і спроможність. Це віра в свої сили. 
Запорука важливих надбань і досягнень.
Місією ГО «Екопарк Осокорки» є участь у розвитку відповідального громадянського суспільства, яке розуміє права людини на безпечне та комфортне довкілля, необхідність збереження природи, і поділяє принципи сталого розвитку, запроваджує, розробляє відповідні проекти і програми і вірить в сили і можливість їх реалізації.
Долучайтесь до створення Екопарку!
Наші контакти
Написати нам
Юридичні документи
Статут ГО "Екопарк Осокорки".
Наша юридична діяльність в судах.
Звіти по діяльности та використанню коштів
Наші соціальні мережі