• Phone: (123) 0200 12345
  • ecopark.osokorky@gmail.com

Наші документи

Природоохоронне обгрунтування

Якщо на місцевості прилеглої до вул. Колекторної доречно зробити звичайний міський парк, то землям далі на південь за оз. Небреж необхідно надавати повноцінний природоохоронний статус. Власно,  саме це ми і вкладаємо в поняття ‘Екопарк Осокорки’. Нашими друзями-екологами було підготовлено наукове обгрунтування заповідання цієї території. Його передосновою було обгрунтування необхідності створення ландшафтного заказника місцевого значення “Високий луг”, створеного раніше при підтримці Київського еколого-культурного центру.

Юридичні документи

Ми вважаємо, що остаточну перемогу у створенні парку можна досягнути лише на юридичному фронті, тому значні зусилля сконцентрували саме на юридичній боротьбі. Нижче наведена частина документів, поданих до різних державних установ.

Клопотання в прокуратуру від 01.12.2017 про визнання не дійсними договорів оренди на земельні ділянки. Клопотання в Прокуратуру від 05.02.2018 про визнання не дійсними договорів оренди на земельні ділянки(нові аргументи), рішення Київради про затвердження ДПТ та інш.
Були отримані наступні відповіді: відповідь на перше клопотання та відповідь на друге клопотання. Нажаль, прокуратура м. Києва не захотіла підтримати громаду і задовольнити наше клопотання і відписалась що ми самі можемо бути позивачем по згаданих справах. Разом з цим ця відповідь прокуратури м. Києва є прогнозованою і очікуваною, оскільки зібрані нами докази свідчать що прокуратура м. Києва в 2014 р. виступила активним учасником “легалізації” незаконних договорів оренди ТОВ “Контактбудсервіс”. З урахуванням цього нами було підготовлено  клопотання до Генеральної  прокуратури України , де ми також вказуємо на незаконну бездіяльність прокуратури м. Києва. Нажаль, це клопотання так і залишилося без відповіді.

Клопотання в НАБУ від 13.12.2017 стосовно корупційних правопорушь посадовцями КМР.
Відповідь на дане клопотання. Відповідь очікувана. НАБУ завалена резонасними справами і неохоче береться за подібні.

Клопотання в Київраду від 07.12.2017. Відповідь не отримали, але наше клопотання було додано до матеріалів Петиції.

Інформаційний запит до Державного Агентства управління водних ресурсів України від 09.01.2018 для отримання роз’яснень на ряд запитань. Відповідь дуже цікава і позитивна.

Інформаційний запит до КМДА від 08.02.2018 для отримання дозвільних документів ТОВ ‘Контактбудсервіс’ на забудову на південь від вул. Колекторної. Отримана відповідь(список дозвільних документів)

Клопотання до Екоінспекції про проведення перевірки дотримання вимог водоохоронних правил, від 08.02.2018

Звернення до Департаменту містобудування та архітектури КМДА від  29.05.2018

Звернення до Департаменту земельних ресурсів КМДА  від  29.05.2018

Клопотання на депутатів КМР про розірвання договорів оренди на земельні ділянки із ТОВ ‘Контактбудсервіс’. Відповідні клопотання були розіслані всім 120м депутатам Київської міської ради

Відповідь на депутатське звернення Бохняка В.Я. стосовно належності земельних ділянок ТОВ “Контактбудсервіс” до зони охоронюваного ландшафту

Позовні заяви

Позовна заява від 19.03.2018 до Окружного адміністративного суду м. Києва про скасування дозволу на будівництво ПС 10/110 на березі оз. Небреж.

Позовна заява від 07.06.2018 до Окружного адміністративного суду м. Києва про скасування дозволу на будівництво між  озерами Небреж та Тягле.

Позовна заява від 01.10.2018 до Окружного адміністративного суду м. Києва про визнання протиправним та скасування рішення Київської міської ради від 27 листопада 2009 р. №695/2764 «Про затвердження детального плану території району Осокорки у Дарницькому адміністративному районі м. Києва»

Петиція/КМДА

План заходів, спрямований на реалізацію порушеного в електроній петиції №713 “Ландшафтний природний парк замість забудови південних

Концепція (із додатками) розвитку території екопарку «Осокорки» у форматі pdf. Більш скорочена версія концепції викладена на сторінці https://ecopark-osokorky.com.ua/концепція-розвитку-екопарку/

Експертна оцінка сучасного стану біотичного різноманіття (флори судинних рослин та фауни) проектованого Екопарку Осокорки.
Аналіз екологічного стану водойм.

Ландшафтний заказник ‘Осокорківські луки’

Обгрунтування створення ландшафтного заказника місцевого значення “Осокорківські луки”

Додаткові матеріали до обгрунтування

Клопотання на депутатів КМР щодо створення заказника

Київзеленбуд про готовність взяти заказник на баланс

Проект рішення до Київради щодо створення заказника “Осокорківські луки”. Підписаний головами усіх фракцій і головою екологічної комісії.

Ландшафтний заказник ‘Осокорківські луки – 2’

Обгрунтування створення ландшафтного заказника місцевого значення “Осокорківські луки-2”

Ландшафтний заказник ‘Осокорківські луки – 3’

Обгрунтування створення ландшафтного заказника місцевого значення “Осокорківські луки-3”

Лист від Управління Екології і природних ресурсів КМДА про схвалення клопотання щодо створення заказників “Осокорківські луки-2” і “Осокорківські луки-3”

Лист від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо сприяння створення ландшафтних заказників “Осокорківські луки – 2”, “Осокорківські луки – 3”, парку “Міжозерний” і парку навколо озера Небреж.

Співробітництво із міжнародним організаціями

Презентація

Лист

Інше

Статут ГО “Екопарк Осокорки”

Коммюніке ГО “Екопарк Осокорки”

Концепція міського парку як складової частини Екопарку Осокорки

Звіти за 2019й рік

Загальний звіт за 2019 рік
Звіт про використання доходів (прибутків)
Спрощений фінансовий звіт

Звіти за 2020й рік

Звіт про використання доходів (прибутків)
Спрощений фінансовий звіт
Квитанція №2 до Звіту про використання доходів (прибутків)