• Phone: (123) 0200 12345
  • ecopark.osokorky@gmail.com

Засідання Верховного Суду щодо будівництва у Екопарку Осокорки

November 15, 2019

Шановні прихильники Екопарку Осокорки!

Повідомляємо, що у середу 20 листопада 2019 року о 14.00 відбудеться продовження судового розгляду позову Громадської організації «ЕКОПАРК ОСОКОРКИ» про скасування дозволу на будівництво більше сорока багатоповерхових будинків.

Справа розглядатиметься у Верховному Суді за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 5 (10 хвилин пішки від метро Арсенальна).

Головуючий суддя – Шарапа Василь Миколайович.

Щоб потрапити до приміщення суду, обов’язково потрібно мати з собою паспорт.

Враховуючи сучасний досвід судових процесів з широким суспільним резонансом, присутність значної кількості представників громади на усіх судових засіданнях надзвичайно позитивно впливає на хід справи та, врешті решт, перемогу в суді. І навпаки, відсутність активної підтримки громади може привести до того, що суд тихцем прийматиме рішення на користь забудовника.

Закликаємо усіх небайдужих до майбутнього південних Осокорків та міста Києва загалом відкласти свої справи та знайти можливість прийти на це судове засідання, адже наразі це справді надзвичайно важливо.

Нагадаємо підстави, згідно яких дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції на будівництво на пісках (безпосередньо ЖК “ Патріотика на озерах”) було успішно оскаржено в суді:
1. Згідно діючого Генерального плану територія навколо озер Тягле, Небреж і Мартишів є зеленою зоною загального користування і там заборонено будь-яке будівництво, окрім того, що дозволене в зелених зонах.
2. Територія, де заплановане будівництво, є зоною охоронюваного ландшафту.
3. Для можливості будівництва ЖК “Патріотика на озерах” потрібен гідронамив південного берега озера Небреж на 5-8 метрів (десь на рівень пісків на східному березі) і зменшення озера на третину. Для отримання дозволу в даному випадку обов’язкого повинна була бути пройдена процедура оцінки впливу на довкілля, чого не було зроблено.
4. Компанія-замовник будівництва ТОВ “Контактбудсервіс” отримала дозвіл ДАБІ перебуваючи у стані банкрутства і без відповідного дозволу розпорядника майна.

Рішення Верховного Суду у судовій справі № 826/9175/18 може мати вирішальний вплив на плани створення Екопарку Осокорки згідно запропонованої концепції (https://www.facebook.com/ecoparkosokorky/posts/844835512382468).

Поширюйте інформацію про судове засідання 20 листопада 2019 року на своїх сторінках та у численних групах у Facebook, Viber, Telegram тощо.

Тільки разом ми зможемо зупинити варварську забудову на південних Осокорках та відстояти свої права на комфортні умови проживання у місті.