• Phone: (123) 0200 12345
  • ecopark.osokorky@gmail.com

Ціль забудовника

На першому етапі забудовник «Аркада» планує звести житловий масив «Патріотика на озерах» (близько 40 будинків) на східному та південному берегах озера Небреж. В подальшому житлове будівництво буде просуватись на південь вздовж озера Мартишів. Забудова ведеться на базі скандального «Детального плану території (ДПТ) району Осокорки», який, по-перше, був прийнятий з кричущими порушеннями, а по-друге, повністю суперечить чинному Генеральному плану згідно з яким на місці запланованої забудови на південних Осокорках має бути рекреаційна паркова зона. З детальною інформацією щодо численних порушень з боку забудовника можна ознайомитись у розділі Чому забудова навколо озер незаконна.

Нижче наведено ескіз забудови згідно ДПТ, що розроблений на кошти та в інтересах забудовника. Це не остаточний план забудови, а, ймовірно, функціональне планування території.

А це план забудови «Патріотики на озерах», який був розміщений на офіційному сайті банку «Аркада». Після хвилі обурення з боку громадськості цей план був видалений зі згаданого вище сайту.

Далі відображено Генеральний план забудови навколо озера Небреж. Цей документ було сфотографовано в Державній архітектурно-будівельній інспекції України (ДАБІ) в порядку доступу до публічної інформації.