• Phone: (123) 0200 12345
  • ecopark.osokorky@gmail.com

Наша місія

Основна мета організації

Відповідно до Статуту, основною метою ГО «Екопарк Осокорки» є створення та забезпечення функціонування ландшафтного парку “ЕКОПАРК ОСОКОРКИ” в м. Києві; захист прав мешканців міста Києва на безпечну екологію і рекреацію; сприяння захисту водно-болотних угідь міста Києва та Київської області; захисту історичних ландшафтів. Участь в органах влади з питань контролю за екологією та безпекою довкілля; участь у створенні органів контролю за діяльністю органів влади; участь в громадських радах при органах державної влади та місцевого самоврядування. Проактивне заохочення дотримання в Україні прав людини, закріплених у міжнародних угодах і Конституції України, а також Міжнародних Угод і Конвенцій, ратифікованих Україною із захисту дикої природи, історичних ландшафтів і екосистем.

 

Місія організації

Участь у розвитку відповідального громадянського суспільства, яке відстоює право людей на безпечне та комфортне довкілля, необхідність збереження природи, і поділяє принципи сталого розвитку, запроваджує, розробляє відповідні проєкти і програми, і вірить в сили і можливість їх реалізації.

 

Візія розвитку організації

У 2023 році – ГО «Екопарк Осокорки» – впливова, постійно зростаюча, самостійна організація, яка ефективно впливає на екологічну і гуманітарну політику міста і держави. Активно сприяє розвитку розуміння сучасної урбаністики як гармонійного поєднання природнього та урбаністичного середовища. Формує розуміння важливості збереження дикої природи для прийдешніх поколінь, сприяє побудові демократичної і правової держави та розвитку громадянського суспільства.